1. E-SHOP
  2. Bedýnky
  3. Bedýnka velká

Bedýnka velká

Naše WooDIY velká bedýnka z masivního smrkového dřeva (tloušťka prkének 15mm). Vhodná jak do exterierů, tak i interiérů. Můžete ji mít bez povrchové úpravy, ale i barevně natřenou dle libosti. Vhodná  do policového žebříku, šatního stojanu a knihovny.

499 Kč (s DPH)
KÓD:
2
Velikost:
47 x 32 x 25 cm
skladem

WooDIY velká bedýnka lze všestranně využít nejen v domácnosti, ale i venku a v kutilské dílně. Bedýnku můžete využít buď samostatně nebo v sestavě více kusů, a to jako úložný prostor na ovoce, zeleninu, oblečení, ložní prádlo, ručníky, hračky, nářadí, časopisy, rekvizity na focení, lahve a v pracovně na uložení desek. Lze ji obrátit dnem vzhůru a hned máte u gauče kam opřít nohy. Lze využít jako botník, konferenční stolek, bar, stoličku, pelech pro kočky. Tento výrobek si můžete doplnit o kolečka na spodní nebo boční část.
Bedýnka se bude hodit do každého interiéru ať už ve stylu Provance, vesnického stavení nebo i moderního bytu. Natřete si ji a upravte podle svých představ, aby Vám přesně zapadla do Vašeho konceptu bydlení. Nahlédněte do naší inspirace.

 

Výrobek vyžaduje montáž

 

Bedýnku dostanete rozloženou - balení obsahuje WooDIY prkénka o tloušťce 15mm:

- 10 ks prkýnek 47x7x1,5 cm

- 6 ks prkýnek 29x7x1,5 cm

- 4 ks trojhranů (23x3x3)/2 cm

- dostatečný počet vrutů

Váha: 4,4 kg

 

Oblíbené WooDIY

popis