1. E-SHOP
  2. Bedýnky

Bedýnky najdou uplatnění v domácnosti, na terase, v dílně, na trhách nebo v obchodu. Využijete je i na různé zahradní slavnosti, jako jsou narozeniny nebo svatba. Proměňte je rázem v pěkný stolek, botník, bar nebo knihovnu. Není snad místnost, kde by si ať už malá bedýnka nebo větší bedna nenašla své místo. Bedýnky můžete volně kombinovat i s naším dřevěným nábytkem - knihovnou, domečkem, policovým žebříkem či šatním stojanem.

Bedna vysoká

Naše největší woodiy bedna z kvalitního smrkového dřeva (tloušťka prkének 15mm). Vhodná na uložení věcí větších rozměrů. Lze využít jak v kutilské dílně, tak i v každém pokoji v rodinném domě, ale i venku na dřevo nebo na zahradní náčiní. Lze ji mít bez povrchové úpravy či vlastnoručně natřenou barvou dle Vašeho výběru.

Bedýnka malá

Naše nejmenší WooDIY bedýnka z kvalitního smrkového dřeva (tloušťka prkének 15mm). Vhodná jak na chalupu, tak i do moderních interiérů. Můžete si ji nechat bez povrchové úpravy, ale také natřít barvou dle vlastního výběru a esteticky doladit pomocí různých doplňků. Kompatibilní je s naší knihovnou, domečkem, šatním stojanem i policovým žebříkem.
 

Bedýnka velká

Naše WooDIY velká bedýnka z masivního smrkového dřeva (tloušťka prkének 15mm). Vhodná jak do exterierů, tak i interiérů. Můžete ji mít bez povrchové úpravy, ale i barevně natřenou dle libosti. Vhodná  do policového žebříku, šatního stojanu a knihovny.