1. E-SHOP
  2. Dětský nábytek

Bedýnka malá

Naše nejmenší WooDIY bedýnka z kvalitního smrkového dřeva (tloušťka prkének 15mm). Vhodná jak na chalupu, tak i do moderních interiérů. Můžete si ji nechat bez povrchové úpravy, ale také natřít barvou dle vlastního výběru a esteticky doladit pomocí různých doplňků. Kompatibilní je s naší knihovnou, domečkem, šatním stojanem i policovým žebříkem.
 

Domeček / knihovna

Woodiy domeček je vyroben z kvalitního smrkového dřeva (smrková spárovka třídy A). Nejen děti v něm najdou své zalíbení, ale i mnozí dospělý pro své „dospělácké hračky“. Výrobek zakoupíte bez povrchové úpravy, ale i zde se fantazie meze nekladou a pomocí barev a doplňků vytvoříte zámek, chaloupku, depo pro autíčka či prostor pro kutily.
 

Polička

Woodiy polička je vyrobena z masivního smrkového dřeva. Je vhodná do interiéru a nalezne své místo v každém pokoji vašeho domova, dokonce i na toaletě. Tento výrobek je bez povrchové úpravy, ale lze si ho dotvořit dle své fantazie a naší Inspirace.
 

Šatní stojan mini

Náš nejmenší přírustek v kategorii šatních stojanů. Je to zmenšenina našeho oblíbeného velkého šatního stojanu. Nyní můžete udělat radost i těm nejmenším:)