1. E-SHOP
  2. Dřevěný nábytek

Domeček / knihovna

Woodiy domeček je vyroben z kvalitního smrkového dřeva (smrková spárovka třídy A). Nejen děti v něm najdou své zalíbení, ale i mnozí dospělý pro své „dospělácké hračky“. Výrobek zakoupíte bez povrchové úpravy, ale i zde se fantazie meze nekladou a pomocí barev a doplňků vytvoříte zámek, chaloupku, depo pro autíčka či prostor pro kutily.
 

Knihovna / regál

Náš prozatím největší Woodiy výrobek z kvalitního smrkového dřeva. Woodiy knihovna je vhodná do interiéru a v každé rodině nalezne své místo nejen na ukládání knih. Výrobek je bez povrchové úpravy, ale můžete si ho doladit pomocí vybrané barvy dle své fantazie.

Policový žebřík

Woodiy policový stojan z masivního smrkového dřeva z jižních Čech. Využití nalezne především v interiéru, ale krátkodobě lze použít i v exteriéru, při oslavách, svatbách jako maxi stojan na sklenice, talíře či občerstvení. Tento výrobek zakoupíte bez povrchové úpravy, ale dle vlastního výběru si ho můžete barevně a esteticky dotvořit.
 

Šatní stojan

Woodiy šatní stojan na oblečení je vyrobený z masivního smrkového dřeva. Využijete ho v ložnici jako věšák na šaty, v šatně, v obchodě, v předsíni nebo v hale na pověšení kabátů, kde spodní část využijete jako lavici.  Výrobek zakoupíte bez povrchové úpravy, můžete ho tak nechat nebo ho natřít např. bezbarvým olejem či voskem nebo dle své fantazie barevně a esteticky dotvořit.

Šatní stojan úzký

Úzký stojan to je nový kámoš našeho velkého šatního stojanu.