1. NÁŠ TÝM

Jsme tři kamarádky. Eliška, Verča a Vendy. Jsme holky, co se rozhodly si začít plnit své sny. A to díky vám, díky WooDIY.


Náš příběh začal v roce 2017 na charitativním blešáku v Olešnici. Protože máme velmi blízko ke dřevu, vyrobily jsme si na Olešnický blešák pár dřevěných bedýnek na uložení prodávaných věcí a jako stolečky v kavárně. Návštěvníkům blešáku se bedýnky velice líbily a ptali se, zda i ty se dají také koupit. A nápad byl na světě. Výroba našich prvních bedýnek byla jednoduchá a zažili jsme při ní spousty legrace. Byli jsme z tohoto nápadu nadšeni. Nápad byl zároveň takový,  bedýnku nebudeme prodávat hotovou, ale každý může vdechnout bedýnce svůj vlastní nápad, podobu jakou chce, jakou umí a udělá radost sobě nebo někomu blízkému a ukáže, že není dřevo. Tedy sestavit si dřevěné výrobky sám od kvalitních masivních prkýnek, po natření, ozdobení až po zavázání dárkové mašle. Začalo nás to bavit natolik, že jsme se rozhodli nezůstat jen u jedné bedýnky. Jestli si myslíte, že vše bylo tak jednoduché, jak to vypadá, tak Vás ujišťujeme, že nebylo. :-) Nejeden náš prst, utrpěl těžké šrámy díky naší zbrklosti. Avšak důležité je, že všechny tyto porodní bolesti nás posouvaly dál, až se nám z toho zrodil WooDIY. A my už nejsme taková dřeva :-)


WooDIY – nebuď dřevo - o co vlastně v kostce jde? Všichni přemýšlíme, co dát svým blízkým k narozeninám, svátku, výročí, tedy ten nejoriginálnější  a zároveň nadčasový dárek. A v ten moment přicházíme na scénu my a náš WooDIY. WooDIY filozofie je vyrobit si dárek vlastníma rukama a udělat druhým, ale i sobě radost a především tento dárek využívat po mnoho let. Výrobek koupíte jako dřevěnou jednoduchou stavebnici s video návodem. Můžete si také vybrat barvu, kterou bedýnku či jiný výrobek natřete a další doplňky a příslušenství, kterými vše doladíte. Samotnou montáží dáte do výrobku kus své tvůrčí činnosti, tedy kousek sebe. Buďte svými vlastními designéry. Kdybyste nevěděli jak na to, naleznete na našich stránkách u každého výrobku inspiraci.


Woodiy výrobky jsou vyrobeny z kvalitního, masivního smrkového dřeva, které vyrostlo v Novohradských horách. Jednotlivá prkýnka nám vyrábí český truhlář, který je naše pravá ruka. Díky tomuto celému procesu výroby je WooDIY samozřejmě eco-friendly. Každý produkt měl svůj prototyp, který jsme postupně vylepšovali a zkvalitňovali. Zjednodušili jsme co nejvíce skládací postup a řešili maximálně estetickou i funkční stránku samotného výrobku. Doufáme, že budete stejně spokojeni a nadšeni jako my :-)


Woodiy je produkt, vyrobený z lásky, vyrobený Vámi. Má zpomalit dnešní uspěchanou dobu, vytvořit celý cenný a funkční dárek od začátku až do konce. Rozdávání lásky a dělat svět krásnější je pro nás prioritou.


Také nás zajímá osud našich výrobků. Budeme velmi potěšeni, když nám pošlete fotografii s hotovým výrobkem a zpětnou vazbu Vašeho tvořivého příběhu a případně úsměvy obdarovaných :-)


Váš WooDIY