1. WooDárky
  2. Dřevěný nábytek
  3. Policový žebřík

Policový žebřík

Woodiy policový stojan z masivního smrkového dřeva z jižních Čech. Využití nalezne především v interiéru, ale krátkodobě lze použít i v exteriéru, při oslavách, svatbách jako maxi stojan na sklenice, talíře, občerstvení . Tento výrobek zakoupíte bez povrchové úpravy, ale dle vlastního výběru si ho můžete barevně a esteticky dotvořit pomocí doplňků.
 

1690 Kč (s DPH)
KÓD:
11
Velikost:
145 x 105 x 30 cm
skladem

Woodiy policový stojan můžete kombinovat s dalšími našimi výrobky, především bedýnkami. Lze používat jak v interiéru v každé místnosti. V ložnici na uložení fotek, oblečení, ložního prádla, dekorace, květin,... V obýváku jako knihovna, uložení deskových her, květin, fotek dekorací, časopisů, .... V kuchyni jako pravá ruka pro každou hospodyňku, kde nalezne talíře, hrnečky, suroviny na přípravu pokrmů, hotové kulinářské dobroty, .... V koupelně na uložení kosmetiky, osušek, zavěšení županu, zubní kosmetiky a tak dál.... V předsíni na uložení bot, klíčů a podobně.

Dále lze tento policový stojan využít v obchodech, galeriích, výstavách jako designový odkládací policový stojan. Velmi se oblíbil v interiéru i exteriéru jako součást svatební výzdoby na ukládání skleniček, talířů, příborů, servírování rautu, cukroví a to vše nejen na svatbách, ale i v restauracích, pergolách, kde ho dále můžete využít na uložení podsedáků, trůhlíků s květinami, nářadí, venkovních dětských hraček. Dále je vhodný také do zastřešených venkovních teras na uložení všeho co vás napadne, například knih, časopisů, slenky vína, kávy či čaje a samo sebou i něčeho dobrého na zub. I zde se meze využití nekladou a další možnosti naleznete v naší Inspiraci.

 

Výrobek vyžaduje montáž

 

Žebřík dostanete rozložený - balení obsahuje:

- 4 ks 5x3,5x149 cm

- 4 ks 7x3x23 cm

- 1 ks 23x3x53 cm

- 1 ks 23x3x70 cm

- 1 ks 23x3x86 cm

- 1 ks 23x3x104,5 cm

- veškerý spojovací materiál

Váha: 21 kg

Oblíbené WooDIY

popis